PROJEKTY

Soustřeďte se plně na svůj projekt a své starosti s ubytováním nechte na nás!

Proč se s námi vyplatí spolupracovat:

  • Ušetříme Vám spoustu peněz a času se zajišťováním ubytování
  • Zajistíme Vám komplexní, individuální služby na míru v rámci ubytování dle požadavků každého projektu
  • Jsme flexibilní a umíme vyjednat dlouhodobé i krátkodobé pronájmy domů a bytů
  • Pro krátké pobyty zajistíme ubytování v apartmánových domech, hotelech, penzionech, ubytovnách či hostelech za velkoprodejní ceny
  • Naše nabídka je zcela zdarma, neúčtujeme Vám žádné další poplatky ani při její realizaci
  • 1 smlouva, 1 měsíční platba a transparentnost - vyjednáme za Vás veškeré smlouvy a snížíme Vám administrativní zátěž z dnů na několik málo minut

Poskytujeme plnou podporu v rámci zajištění ubytování pro pracovníky na všech pozicích. Ať budete potřebovat ubytování pro řadové dělníky či vedení firmy, naše řešení spolehlivě uspokojí všechny Vaše požadavky. 

Našimi klienty jsou především stavební a technologické společnosti, či jiné společnosti realizující zahraniční projekty například staveb budov, mostů, infrastruktury, nebo různé technologické projekty. Pravidelně zajišťujeme rychlé, komplexní a flexibilní služby ubytování pro zaměstnance dle individuálního plánování projektu. 

Při realizaci především těžíme z našich zkušeností koordinace zahraničních projektů společně v kombinaci s mnohaletou praxí v oblasti velkoprodeje v cestovním ruchu. Nejen díky těmto přednostem pro Vás budeme spolehlivým partnerem a zajistíme Vám služby na vysoké úrovni za skvělé ceny.
Kontaktujte nás na projects@staybene.com nebo nám zavolejte na +420 728 450 008


Proč využít našich služeb?

Šetříme Vaše peníze
Šetříme Váš čas
Globální služby na míru
Osobní přístup
S námi porostete
Jsme spolehlivý partner
24/7 Hotline