O NÁS

Přes 30 let zkušeností

Díky našim dlouholetým zkušenostem z cestovního ruchu Vám dokážeme zajistit levnější služby při dodržení nejvyšších standardů a kvality.

Šetříme Váš čas i peníze

Přes 500,000 hotelů za velkoprodejní ceny, výběr letenek, rezervace autopůjčoven. Vše v jednom jednoduchém rozhraní.

Záruka spokojenosti

Profesionalitu a osobní přístup bereme ve StayBene.com velice vážně. O spokojenost zákazníků se stará tým specialistů s letitými zkušenostmi z oboru. 

O společnosti..

Myšlenka zajišťování velkoobchodních služeb pro cestovní kanceláře a firmy vznikla ve Velké Británii především z důvodu potřeby vhodného ubytování za rozumnou cenu, lepší kvality služeb, či snadnějšího procesu jejich rezervací. Od té doby jsme se jako obchodní skupina rozvinuli a technicky zdokonalili tak, aby zákazníci měli možnost jednoduchých a levných rezervací hotelů a služeb spojených s cestováním. Výsledkem je StayBene.com - velkoobchodní portál ubytování a cestovních služeb na jehož rozvoji se podílely desítky specialistů z oboru cestovního ruchu. 

Jako společnost sázíme na tradiční hodnoty, jakými jsou například osobní přístup ke každému zákazníkovi, upřímnost, vstřícnost a loajalita. Naším hnacím motorem je pak služba veřejnosti a obchodním partnerům za pomoci technicky vyspělých řešení, které šetří zákazníkům úsilí, peníze a čas.

Pavel Moskala

Pavel Moskala - jednatel společnosti

..naše řešení.

Ve StayBene.com pro Vás nabízíme celou řadu obchodních služeb v cestovním ruchu. Rezervace pro jednotlivce, firmy, či menší skupiny zajišťujeme přímo pomocí našeho velkoprodejního systému StayBene.com a nabízíme tak jedny z nejnižších cen na trhu. Pokud byste však potřebovali zajistit služby na míru v rámci Evropy pro větší skupinu osob (od 18-ti a více), vlastníte cestovní kancelář, či máte speciální požadavky na firemní večírky, team-buildingové akce, tématické pobyty, náš tým specialistů z oddělení skupinových zájezdů je Vám plně k dispozici. 

Naším cílem je především poskytování profesionálních služeb za co nejnižší možné ceny, které budou odpovídat Vašim potřebám. 

Více informací o našich službách naleznete v sekci SLUŽBY 

PŘES 30 LET ZKUŠENOSTÍ

Proč využít našich služeb?

Šetříme Vaše peníze
Šetříme Váš čas
Globální služby na míru
Osobní přístup
S námi porostete
Jsme spolehlivý partner
24/7 Hotline