CHORVATSKO - SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Vyberte si z naší nabídky luxusních apartmánů na Makarské riviéře v oblasti Marušići či na ostrovu Pag, které jsou zárukou Vaší spokojené dovolené. Přijeďte za krásnou přírodou, vychutnejte si příjemný odpočinek na nepřelidněné pláži a zažijte tu pravou pohodu u moře umocněnou vstřícností majitelů námi nabízených apartmánů.
Hosté, kteří si u nás vybrali se pravidelně vracejí za těmito nevšedními zážitky. Pojeďte i Vy! 


Makarska - Marušići

PLÁŽE A OKOLÍ

Makarská riviéra Dalmácie je střední část jadranského pobřeží Chorvatska, táhnoucí se v délce asi 1000 km. Ve střední Dalmácii se nachází Makarská riviéra, kterou najdete asi 60 km jižně od Splitu a rozprostírá se v délce 70 km od obce Brela až po Gradac.

Makarská riviéra patří k nejhezčím oblastem Chorvatska a mezi našimi turisty je asi nejoblíbenější. Je to území dlouhých oblázkových pláží, borových lesíků i starých měst a městeček, které nabízí překrásné kulturně historické památky.

Mezi nejznámější letoviska patří Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Živogošče, Drvenik, Zaostrog a Gradac.

Městečko Makarská je nejznámějším místem Makarské riviéry. Turistické centrum se nachází na úpatí impozantního pohoří Biokovo s nejvyšším vrcholem Sv. Jure 1762 m n. m. Je možné též podniknout výlet do překrásného Národního parku KRKA - SKRADINSKI BUK (cca 100 km)

Zájem turistů přitahuje především kouzelná přírodní scenérie, křišťálově čisté moře, jehož teplota se pohybuje kolem 26 °C.

Ostrov Pag

Ostrov Pag, který je však s pevninou spojen mosty na několika místech, patří spolu s menšími ostrůvky před Zadarem do skupiny Severodalmatinských ostrovů. Je dlouhý asi 60 km a celková rozloha činí 284 km čtverečních. Díky pověstnému větru "Bura" má Pag jen vysloveně chudou vegetaci. Nic na tom nezměnila ani snaha zdejších rolníků, kteří tu v průběhu staletí postavili kilometry kamenných hrází ve funkci větrolamů. Strategickou polohu ostrova si již dávno uvědomili Římané, kteří jej záhy obsadili a dali mu jméno Pag.